Zaposleni

Gudački odsek

VIOLINA
Kovačević Marija – rukovodilac aktiva,
Vasić Marija
Dotlić Aleksandra
Mihailović Zlata
Milosavljević Milutin
Nikitović Marija
Pejović Ksenija
Stepić Radoslav
Cvetković Gordana

VIOLONČELO
Pavlović Aleksandar

KONTRABAS
Petrov Miloš

GITARA
Jeremić Katarina – rukovodilac aktiva
Macura Natalija
Pavlović Draganče
Popović Lipovac Dušan
Starčević Željko
Turudić Relja
Hadži Đorđević Aleksandar
Šalarević Stefan

Duvački odsek

FLAUTA
Kovačić Milica
Kuzmanov Dragana
Stamenković Ivana

KLARINET
Savković Dušan – rukovodilac aktiva
Radovanović Đorđe
Čabarkapa Andrej

OBOA
Ivana Lukić

FAGOT
Janković Nenad

TRUBA
Radovanović Zoran
Pavlović
Nebojša

HORNA
Petrović Jasna

Klavirski odsek

Milosavljević Vesna – rukovodilac aktiva
Božić Simišić Bojana
Bratić Dragomir
Vančev Boris
Veljić Šahović Jelena
Veselinović Katarina
Grudić Siniša
Đenović Snežana
Đorić Dijana
Đorđević Isić Nataša
Živojinović Pavle
Janković Ana
Janković Marija
Jelić Ivana
Jelić Dejan
Jorgović Mirko
Jovanović Ksenija
Josić Ana
Kandić Danijela
Knežević Sanja
Kovačević Ana
Kovačević Marijana
Lulić Dijana
Milanović Teodora
Milivojević Viktorija
Pavlović Milica
Ristić Mina
Smolčić Tomović Ivana
Todorović Ivana
Ćurčin Tatjana
Feodorović Katarina
Filipović Katarina
Humenjuk Dario
Cvitkovac Julija

Solo pevanje

Petrović Gašić Ivana – rukovidilac aktiva
Vasić Aleksa
Ružić Sminjana

Teoretski odsek

Petković Nenad – rukovodilac aktiva
Beočanin Vera
Bulbić Sanja
Đorđević Milanović Danica
Đurđević Gordana
Jurašin Smiljana
Milin Emilija
Milićević Milijana
MIlkić Dijana
Nikolić Čabarkapa Ivana
Pejčić Aleksandra
Stojkić Đuranović Milica
Trišić Veselinović Gordana

Udaraljke

Perić Marko

Harmonika

Lukić Marinka – rukovodilac aktiva
Blagojević Željko
Vijatov Milan
Vijatov Stefan
Krstić Miodrag
Mešanović Danijela

Opšteobrazovna nastava

Arambašić Savić Marija – filozofija
Bajagić Anica – psihologija
Bratić Jelena – srpski jezik i književnost
Bastajić Aleksandar – sociologija, građansko vaspitanje
Vasić Živka – italijanski jezik
Gojić Marina – istorija sa istorijom kulture i civilizacije
Đorđević Uroš – računarstvo i informatika
Ilinčić Tatjana – fizika
Kostić Snežana – biologija
Radulović Miljan – fizičko vaspitanje
Timotijević Jelena – verska nastava