Запослени

Гудачки одсек

ВИОЛИНА
Ковачевић Марија – руководилац актива,
Васић Марија
Дотлић Александра
Михаиловић Злата
Милосављевић Милутин
Никитовић Марија
Пејовић Ксенија
Степић Радослав
Цветковић Гордана

ВИОЛОНЧЕЛО
Павловић Александар

КОНТРАБАС
Петров Милош

ГИТАРА
Јеремић Катарина – руководилац актива
Мацура Наталија
Павловић Драганче
Поповић Липовац Душан
Старчевић Жељко
Турудић Реља
Хаџи Ђорђевић Александар
Шаларевић Стефан

Дувачки одсек

ФЛАУТА
Ковачић Милица
Кузманов Драгана
Стаменковић Ивана

КЛАРИНЕТ
Савковић Душан – руководилац актива
Радовановић Ђорђе
Чабаркапа Андреј

ОБОА
Ивана Лукић

ФАГОТ
Јанковић Ненад

ТРУБА
Радовановић Зоран
Павловић
Небојша

ХОРНА
Петровић Јасна

Клавирски одсек

Милосављевић Весна – руководилац актива
Божић Симишић Бојана
Братић Драгомир
Ванчев Борис
Вељић Шаховић Јелена
Веселиновић Катарина
Грудић Синиша
Ђеновић Снежана
Ђорић Дијана
Ђорђевић Исић Наташа
Живојиновић Павле
Јанковић Ана
Јанковић Марија
Јелић Ивана
Јелић Дејан
Јорговић Мирко
Јовановић Ксенија
Јосић Ана
Кандић Данијела
Кнежевић Сања
Ковачевић Ана
Ковачевић Маријана
Лулић Дијана
Милановић Теодора
Миливојевић Викторија
Павловић Милица
Ристић Мина
Смолчић Томовић Ивана
Тодоровић Ивана
Ћурчин Татјана
Феодоровић Катарина
Филиповић Катарина
Хумењук Дарио
Цвитковац Јулија

Соло певање

Петровић Гашић Ивана – руковидилац актива
Васић Алекса
Ружић Смињана

Теоретски одсек

Петковић Ненад – руководилац актива
Беочанин Вера
Булбић Сања
Ђорђевић Милановић Даница
Ђурђевић Гордана
Јурашин Смиљана
Милин Емилија
Милићевић Милијана
МИлкић Дијана
Николић Чабаркапа Ивана
Пејчић Александра
Стојкић Ђурановић Милица
Тришић Веселиновић Гордана

Удараљке

Перић Марко

Хармоника

Лукић Маринка – руководилац актива
Благојевић Жељко
Вијатов Милан
Вијатов Стефан
Крстић Миодраг
Мешановић Данијела

Општеобразовна настава

Арамбашић Савић Марија – филозофија
Бајагић Аница – психологија
Братић Јелена – српски језик и књижевност
Бастајић Александар – социологија, грађанско васпитање
Васић Живка – италијански језик
Гојић Марина – историја са историјом културе и цивилизације
Ђорђевић Урош – рачунарство и информатика
Илинчић Татјана – физика
Костић Снежана – биологија
Радуловић Миљан – физичко васпитање
Тимотијевић Јелена – верска настава